Jak nie zostać BookTuberem

W ostatnich dniach mogliście podglądać nasze próby zostania BookTuberami. Doszły nas słuchy, że nie należą do najbardziej udanych, dlatego liczymy na Wasze wsparcie. Zapraszamy do udziału w konkursie na BookTuberaLC, w którym, jak przystało na Światowy Dzień Książki, można wygrać pakiet 23 książek! Co więcej, jest szansa, że nawiążemy projektową współpracę z osobami, które zachwycą nas swoimi video rekomendacjami.

*BookTuber – osoba recenzująca i/lub polecająca książki w formie nagrania, które następnie publikuje na platformie Youtube.

Co należy zrobić?

Pokaż nam, jak ciekawie dzielić się czytelniczą pasją w formie video, nagraj rekomendację ostatnio przeczytanej książki (długość maksymalnie 4 minuty). Prześlij plik (w formacie do wyboru: .avi, .wmv, .mp4, .mov lub link do niepublicznego filmu na YouTube) na adres konkurs@lubimyczytac.pl. Materiał zgłoszony w konkursie nie może być wcześniej nigdzie publikowany.

Nagrody

I miejsce – pakiet 23 książek niespodzianek o wartości 800 zł
II miejsce – pakiet 10 książek niespodzianek o wartości 350 zł
III miejsce – pakiet 5 książek niespodzianek o wartości 150 zł

Każdy uczestnik otrzyma nagrodę gwarantowaną! Kod rabatowy -40% na zakupy w księgarni internetowej http://chodnikliteracki.pl. Dodatkowo rozpatrzymy możliwość nawiązania współpracy, przy tworzeniu oficjalnych materiałów wideo dla portalu lubimyczytać.pl, z wybranymi autorami nadesłanych prac.

Powodzenia! Na Wasze filmy czekamy do 6 maja 2018.

Wszystkie szczegóły znajdziesz w zakładce „Regulamin”.