📚 W dzisiejszym materiale polecamy Waszej uwadze książkę Romualda Ukropa „Biała Madonna”.

 

Jak nie zostać BookTuberem

Zespół lubimyczytać.pl jako BookTuberzy* sprawdza się wyśmienicie 🙂
Zobaczcie (jesteśmy łasi na Wasze pochwały ;)) i koniecznie odwiedźcie nas w Światowy Dzień Książki, czyli 23 kwietnia. Będzie się działo!

*BookTuber – osoba recenzująca i/lub polecająca książki w formie nagrania, które następnie publikuje na platformie Youtube.

Komentarze do “Jak (nie) zostać BookTuberem #1

  1. Haha, ale śmieszne. Ja mogę zostać Booktuberem, też umiem tak gadać śmiesznie, haha. Najważniejsze są emocje, oczywiste, no książka musi być tak genialna, że normalnie, no kurde każdy musi ją przeczytać, oczywiste. No ja można nie przeczytać takiej książki, kiedy ona jest tak ciekawa? No kurde. Chodzi o to, że najważniejsze są te emocje właśnie, no kurde, wystarczy się zapoznać, przeczytać kawałek, no kurde, od razu porusza, poza tym, no kurde, jest tak genialna, no wystarczy samemu zobaczyć, no kurde. Genialna rzecz, jak można w ogóle napisać taką książkę? No kurde, a Państwo widzieli? No kurde… genialna, no proszę zobaczyć, jaka akcja, no kurde… a najważniejsze, że człowiek nie może się oderwać, no taka akcja, tak lecą wydarzenia, taka niesamowitość jakiegoś pędu akcji, że no kurde… a do tego te emocje, od razu kurde porusza, no kurde, ale to kurde czad. Proszę zobaczyć. Taka wydawałoby się książka, jak każda i inne w sumie, prawda? proste, oczywiste… no kurde cz Państwo czytaliście? No genialne, to jakaś inna książka w ogóle, a na dodatek wiecie Państwo, okazuje się, że morderca poszukiwany w tej książce na koniec podobno, chociaż powiem w skryciu i w tajemnicy, żeby nie zdradzać tajemnicy i zakończenia, oczywiste… [cichszym głosem w konspiracji] – na koniec morderca… wszystkich zabił! No wiecie Państwo… po prostu genialna książka… a do tego… nie mogę zdradzić tajemnicy, musicie Państwo przeczytać sami… to będziecie wiedzieć, po prostu kosmos, takich rzeczy nikt nie zna nawet, to jest coś innego, niesamowitego, a do tego te emocje, no kurde… czad.

    Ciekawe, czy Autor to czuje?

  2. piękne 🙂 Czekam na więcej. Na pewno przeczytam polecaną książkę – w końcu wiem kto zabił 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.